Kontakt

Kontakt

Generell kontakt

Huvudkontakt sker via info@ksbv.se



Styrelse

Direktkontakt med  styrelsen: styrelse@ksbv.se



Ordförande

Ulf Zetterlund

E-post: ordforande@ksbv.se

Telefon: 070-648 10 09




Kassör

Thomas Agge

E-post: kassor@ksbv.se




Sekreterare

Gun Andersson

E-post: sekreterare@ksbv.se






Medlemsregistrator

Erik Waldenström

E-post:  info@ksbv.se






Mentor

Leif Gustafsson

E-post: mentor@ksbv.se







Valberedning

Valberedningen för 2019 består av

Andreas Brolund

Tomas Nyholm


E-post: valberedning@ksbv.se

Lars "MiataLasse" Ohlsson
Thomas Agge
Gun Andersson

Juridiskt namn

Karlstads Sportbilsvänner (KSBV), org.nr. 802497-0629



Postadress + fakturaadress

Karlstads Sportbilsvänner

C/O Thomas Agge

Fältspatvägen 6

653 50 Karlstad

 



Bankgiro och Swish

Bankgiro 646-6353

Swish 123 337 22 81



Klubbshop

Monica Persson

E-post: klubbshop@ksbv.se 



Webbmaster

Ulf Zetterlund

 



Admin Facebookgrupp

Ulf Zetterlund

E-post: info@ksbv.se











Karlstads Sportbilsvänner (KSBV)

org.nr. 802497-0629


Adress:

Karlstads Sportbilsvänner (KSBV)

C/O U.Zetterlund

Lokförarvägen 19

665 35 Kil


Kontakt

E-post: Info@ksbv.se

E-post ordförande: ordforande@ksbv.se

E-post kassör: kassor@ksbv.se

E-post styrelsen: styrelse@ksbv.se

E-post mentor: mentor@ksbv.se


Övrig kontaktinfo: se Kontakt i menyn





Bankuppgifter

Bankgiro 646-6353

Swish 123 337 22 81


Copyrigt ® Karlstads Sportbilsvänner (KSBV)

Webbdesign Lars Ohlsson